Kurumsal

Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Hafta içi ve Cumartesi günü 08:00-18:00 saatleri arasında Müşteri Hizmetleri Departmanımıza ulaşabilirsiniz.
Karaçalı Mangal Kömürü

Biz Kimiz ?

2006 yılından beri mangal kömürü ve restoran kömürü sektöründe ithalat ve ihracat yapmaktayız. Küba, Arjantin, Paraguay, Nijerya, Güney Afrika, Namibya, Sudan, Somali, Mısır, Endonezya, Malezya gibi 11 farklı ülkeden, kaliteli ürünleri tedarik ederek müşterilerimize ulaştırmaktayız. Tüm Türkiye’ye ürün dağıtımı yapmakla birlikte, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Kıbrıs, Irak, Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, İsrail gibi Dünya’nın 20’den fazla ülkesine de ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Kendi çalışma sahalarımızda özenle seçilen ürünler, uzmanlarımızca gerekli teknik kontrollerden geçerek müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bu ürünlerin seçim ve üretim aşamalarında ekolojik sistemi bozmadan, bitki örtüsü ve yeşil örtüye zarar vermeden, ömrü tükenmiş ağaç ve ağaççıklardan yapılarak ekonomiye kazandırılır. Yasaların ve modern üretim tekniklerinin verdiği imkanlarla bu ağaçlardan farklı kalite ve teknik özellikte mangal kömürü üretilmektedir. Üretim süreci çevreye zarar vermeden kapalı garnilerde yapılmaktadır. Üretimlerimizde sert ağaç niteliğinde kömür üretimine uygun ağaçlar kullanılmaktadır.

Ayrıca nargile kömürü üretimi de yapmaktayız. Çalışma sahalarımızda yapılan üretimlerde pazarın en kaliteli ürününü vermeye özen gösteriyoruz.

Karaçalı Mangal Kömürü @ 2021.Tüm Hakları Saklıdır.